maliasmoore25
maliasmoore25 maliasmoore25
  • 25-01-2021
  • Mathematics
contestada

I need help with this math ASAP due today

I need help with this math ASAP due today class=

Respuesta :

youssefw
youssefw youssefw
  • 25-01-2021

Answer:

C. 1/16 choice c because this is what the calculator gave me

Answer Link
wjwowj099
wjwowj099 wjwowj099
  • 25-01-2021
the answer is -16 bc it jus is
Answer Link

Otras preguntas

(10-6) to the 3rd power *4 tothe 2nd power + (10 +2) to the 2nd power. Whats the answer?
hank bought 2.4 pounds of apples. each pound cost 1.95. how much did hank spend on the apples.
Sally travels by car from one city to another. She drives for 30 min at 80 km/hr, 12 min at 105 km/hr, and 45 min at 40 km/hr, and she spends 15 min eating lunc
Bagaimana hubungan kekeluargaan akan menjadi lebih erat
9.27 repeating as a fraction
find the valueis the the correct answer
you set up a plan to try to make yourself healthier. To become socially healthy, you seek out friendship that are A. stressful without and conflict B. competiti
Short vowel of accomplice
What is weakness and strength as a writer
Number one A store sells 12 cans of nuts for $27 how much would it cost you to buy seven cans of nuts Number two Write the ratio 2/3 to 8 as a fraction in simpl