saissvkoqw9oj saissvkoqw9oj
  • 27-02-2018
  • Mathematics
contestada

Enrique charges $5 for every 1/5 hour he spends walking dogs.







Respuesta :

jayantmanem jayantmanem
  • 27-02-2018
so it would be 12 minutes and $5 per 12 minutes.
Answer Link

Otras preguntas

What is another name for curl-ups? (8 letter word)
conquistadors were attracted to the americas by?
why forces are balanced and unbalanced? need help with this the lesson is tommorow
Find x if f(x) = 2x + 7 and f(x) = -1.
please help me i dont get it
please help me i dont get it
The school hall is 4 times as long as it is wide. If the perimeter is 55m, what is the length? and what is the width?
How do yuh evaluate the expression Log 4096 4
How many sixths are in 3 and 1 third ??
Molly's custom kitchen supplies sells handmade forks and spoons. It costs the store $1.70 to buy the supples to make a fork and $1.30 to buy the supplies to ma