heyheyhey10101 heyheyhey10101
  • 24-10-2017
  • Mathematics
contestada

Chan her Bought 3.4 pounds of coffee that cost 6.95 per pound how much did you spend on coffee

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 24-10-2017
$23.63. Because 6.95x3.4 is 23.63
Hope it helps

$23.63
Answer Link

Otras preguntas

Evaluate (5s + 2t)2 when s = 2 and t=5
please please please please please please please please please please pleaseee HELPPpppPpP
HELP ME PLEASE. DUE TOMORROW
The process by which cells chemically break down small food molecules and release chemical energy for the cell’s use is called
The elbow is ____ to the fingers, but ____ to the shoulder
(−9,−8) and (-15, -16) ? Write your answer in simplest form.
Is there such a thing as H8 Speech? Why or Why not? Let's have a discussion.
Pls help I’ll brainlest I’m failing
3. Where in his argument does Carr INCORPORATE OTHER VIEWPOINTS ? How successfully does he deal with them? 411-13
on the first day of a two-day fishing trip, George caught 9 trout; 33 1/3 % of the trout are rainbow trout.