otismicah938ov32l3 otismicah938ov32l3
  • 22-08-2017
  • Mathematics
contestada

If 5 oranges are $3 how much would 5 oranges cost

Respuesta :

SRCR SRCR
  • 22-08-2017
$3. If 5 oranges cost $3 how much does 5 oranges cost. 5 oranges cost $3.
Answer Link

Otras preguntas

The graph of a system of parallel lines will have no solutions.
what kind of appeal does the author use to open the president’s speech? 20 points and brainlest!! (state of the union address 2014)
Write a letter for extra classes for math
In plants, _____ _____ is made up of specialized cells that transport water and dissolved nutrients.
PLEASE HELP! Robin bought a four-scoop ice cream cone having a scoop each of vanilla, chocolate, strawberry, and cherry. In how many orders can the four scoops
Which of the following statements reflects the abolitionist view on slavery? Slavery was morally wrong and they wanted to end it. Slavery worked better than a
What would typically be the order of ease of raising capital (from most to least)?
Britain's parliament passed the indian independence act which separated india into two independent entities – india and pakistan. a. True b. False
Due to food scarcity in ancient times people had to spend
Which group represents a task group used by students hierarchies in groups?