Boom2015
Boom2015
24-05-2017
Mathematics
contestada
SOMEONE, PLEASE HELP ME PROBLEM IS BELOW
Respuesta :
Djfjgntbdk
Djfjgntbdk
24-05-2017
The answer for the first on 8 and the second one is 9
Answer Link
cici45
cici45
24-05-2017
The answers are eight and nine.
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 21+ )
Otras preguntas
Miguel pays $3.78 for a bag of 14 oranges. find the unit price per orange
Which of the following statements best describes food production in the Middle East today? a. Most countries produce more food than they need. b. Most countries
Lucy has 18 pansies, 12 geraniums, and 6 marigolds. If she divides the flowers equally between 3 flowerpots. How many flowers will each pot have?
Which word refers to a person? a. beneficence b. context c. parodist d. pretext
L is parallel to y=5x. Write an equation for line L in point-slope form
B/Which sentence does not contain any errors? a. Its' like something my mother wore thirty years ago. b. It's like something my mother wore thirty years ago. c.
Wind erosion _____. a)removes the fertile B horizon of soil b)can be reduced by cutting down trees c)happens slowly in dry climates d)is both destructive and co
find the semi monthly salary when the weekly salary is $1,200
Which describe Isaac Newton's accomplishments? Choose all answers that are correct. a. discovered that white light is made up of the many different colors of th
When 12 is added to a number the result is 32 less than 3 times the number. What is the number? plz help