Mathwiz1231
Mathwiz1231 Mathwiz1231
  • 24-05-2017
  • Mathematics
contestada

A box of 12 tacos cost $9.99. At this rate, how much does one taco cost

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 24-05-2017
One taco would cost about $1.20.
Answer Link

Otras preguntas

A serial x-ray of the digestive tract is referred to as?
What is the main reason we group North Africa and Southwest Asia as a region?
Pathogens cannot be passed from one individual to another through contact with infected blood. a. True b. False
Which solid figure has 5 faces, 5 vertices, and 8 edges.
Does anyone know how to do graphing a step function?? If so, write a message to me, because I'm really not getting it
True or False: Mathematics is often used to analyze risks and benefits through probability.
what is the solution of the equation 4(X+5)=X+8
Which statement is true about lethal alleles? They cannot be maintained in a gene pool because the individuals with them never survive. They can be maintained i
what causes local winds to form
Jose and Kaitlyn have a contest to see who can throw a baseball the farthest. Kaitlyn wins, with a throw of 200 ft. If Jose threw the ball 3/4 as far as Kaitl