alexmarrufo04
alexmarrufo04 alexmarrufo04
  • 22-03-2017
  • Mathematics
contestada

Anthony is buying a 9-ounce jar of peanut butter that costs $3.29. Which expression can he use to find the price per ounce?

Respuesta :

bohotness
bohotness bohotness
  • 22-03-2017
i think form reading this your going to need to add or divded i need more informtaion to understand your question
Answer Link

Otras preguntas

Great gatsby chaper 5 questions what steps has gatsby taken to ensure this reunion day is perfect
NEED HELP FAST!!!!!!!!!!
3 + 4x - 11 = -32 What does x equal?
what is a perspective of sound intensity​
which phrases describe this plate boundary? check all that apply. •may occur in oceans •may form rift valleys •is a type of transform boundary •is a region
Can someone please explain this to me??? Cellular phone service that charges per-minute will charge $60 for 200 minutes. How much would 1272 minutes cost? Round
Help me!! I need help fast. (11 points) During convection, hot air ___ and cold air ___. Does hot air sink or rise? Does cold air sink or rise?
What is the flashback in the movie the sixth sense?
becky visited the great pyramid of Giza she learned that the pyramid was originally 481 feet tall and it’s square base has size measuring 751 feet in link Becky
What is the disadvantages of using proprietary software