Refreshment we’re set up in one area of the gym . hot pretzels were a dollar lemonade was 50 cents, fruit was 35 cents , and cookies were a quarter . if you purchase two of each . How much money would you needed

Respuesta :

Answer:

$4.20

Step-by-step explanation:

1+1+.50+.50+.35+.35+.25+.25=4.20