zaidoo zaidoo
  • 26-04-2022
  • Mathematics
contestada

it cost 60$ to for 4 apples how much would 60 apples cost

Respuesta :

Mala388
Mala388 Mala388
  • 26-04-2022

Answer:

$900

Step-by-step explanation:

60/4 = 15

60 x 15 = 900

Answer Link
tpandazhit13 tpandazhit13
  • 26-04-2022

Answer:

900

Step-by-step explanation:

900 it's not that hard 60/4 15x60

Answer Link

Otras preguntas

all major decisions and authority are under the control of the project manager in a: functional structure. project structure. matrix structure. process structur
please answer also this will give u 100 points
Directions: Complete this Exit Ticket by answering the question(s) below: SELECT ONE of the following topics of study: Moctezuma and Cortés, European Exploratio
you and i is more than like? is that true please hurry?
Simplify 6c -2d+9d+10c
one preceding piece of context for the development of slavery in the Chesapeake colonies (1607-1754).
The number of bottles a machine fills is proportional to the number of minutes the machine operates. The machine fills 250 bottles every 20 minutes. Create a gr
Find the x- and y-coordinates of the center of gravity of a 4.00-ft by 8.00-ft uniform sheet of plywood with the upper right quadrant removed as shown in the fi
Dr. Doolittle suspects that one of his patients has a parasitic infection. He obtained a stool sample from which he made a wet mount on a slide. He turn on the
How long are dogs pregnant.Nothing personal