lexihhh7877 lexihhh7877
  • 26-04-2022
  • Mathematics
contestada

A store sells apples and oranges. Apples cost 2. 0

Respuesta :

kayleec9345211
kayleec9345211 kayleec9345211
  • 26-04-2022

Answer:

An apple costs $2? lol thats crazy

Answer Link

Otras preguntas

Is Negative 26 A rational Number? Yes or no?
which of the following statements best describes the work of Issac newton
help me please help​
1. Complete the table below to identify and name several ionic compounds. 2. Complete the table below to identify and name several covalent compounds.
Very Easy question :) Dina buys filler pages for her sports card album. Each page holds six sports cards. Dina has 15 basketball cards and nine hockey cards.
Someone for the love of god help me
Why did the Supreme Court overture Brown v The Board of Education
A triangle has a height of 8x + 3 and width 6x^2. What is the area?
How would you get the variable alone in the 4y = 3 A: Divide both sides of the equation by 4 B: Add 4 to both sides of the equation C: Multiply both sides with
solve Que no. 1 .....wid detailed​