la0bp0amaryson la0bp0amaryson
  • 24-01-2017
  • Mathematics
contestada

An office supplies salesperson sold $1,284 in week 1, $976 in week 2, $489 in week 3 and $1,042 in week 4.

Respuesta :

MissPhiladelphia
MissPhiladelphia MissPhiladelphia
  • 02-02-2017
For the answer to the question above asking an office supplies salesperson sold $1,284 in week 1, $976 in week 2, $489 in week 3 and $1,042 in week 4.
Is this an incomplete question or you are asking for the total sales?
should I add them up? The answer would be 3,791
Answer Link

Otras preguntas

unit rate of $7 for 8 apples
The single proton that forms the nucleus of the hydrogen atom has a radius of approximately 1.0×10−13cm. The hydrogen atom itself has a radius of approximately
Explain how the arrival of European colonies affected native Americans
the question is in the picture. please help!!
explain why vertical forms make sense for big cities
93×10000000 or should i use caculater or randomly put uas a brainleist
Which nims management characteristic is necessary for achieving situational awareness and facilitating information sharing?
Given the legs of a right triangle are a = 21, b = 28, what is the length of the hypotenuse?
Use the fact that the radius of the earth is 3960 miles and 1 mile is 5280 feet to answer the following question. A tower of a submarine is approximately 20 fee
cameron classified -18 over 3 as a real rational integer and a whole number is he correct why or why not