noriadel03
noriadel03 noriadel03
  • 25-01-2022
  • Mathematics
contestada

PLS I NEED HELP RN!!!


















​

PLS I NEED HELP RN class=

Respuesta :

fluttershynaira7
fluttershynaira7 fluttershynaira7
  • 27-01-2022

Answer:

tbh idek that is

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

help below its multiple choice
When author Sarah Orne Jewett writes that Sylvia lives "heart to heart" with nature, she means that the young girl A. is most alive in the tranquility of twili
In winter, the price of apples suddenly went up by $0.75 per pound. Sam bought 3 pounds of apples at the new price for a total of $5.88. Write an equation to
You now have $5,400 in your bank account. You plan to add another $750 to the account each month. You also pay some bills from this account. Your bills total $9
Jane had 28 old brown sheets of drawing paper and 27 old yellow sheets of drawing paper how many pieces of drawing paper does she have
How many americans died into the attack on pearl harbor?
James and Sarah went out to lunch the price of lunch for both of them was $20 they tipped their server 20% of that amount how much did each person pay if they
show how to make a ten to solve 13-7? write the number sentence
I need to find x but I don't know how
The school band sells tickets to raise money for a trip. The band spends $236 on food and $200 on the tickets. The band sells each ticket for $15. How many tick