lillythepilly
lillythepilly lillythepilly
  • 24-04-2021
  • Mathematics
contestada

PLEASE HELP I am begging you pleaseeeee

PLEASE HELP I am begging you pleaseeeee class=

Respuesta :

gohyba
gohyba gohyba
  • 24-04-2021

Answer:

²¹⁄ₛ which is 21/s

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

what do i put? meh need help
Kent Manufacturing produces a product that sells for $64.00 and has variable costs of $35.00 per unit. Fixed costs are $348,000. Kent can buy a new production m
what challenges does Percy face in chapter 5 of Percy Jackson and the Lightning Thief
What other industries emerged with the invention of the Victroal
Conserving water is an easy way to prevent water pollution? True or false
Esosa pays $43.19 for 3.7 pounds of salmon. What is the price per pound of the salmon?
WILL MARK BRAINLIEST!! According to the audio, what might the weather include today? nubes sol lloviznas nieve lluvias torrenciales relámpagos
Eight friends divide seven bags of apples equally between them. Enter the division represented by this situation as a fraction.
How can you show a 2D surface?
Observe any person working in a business endeavor and Identify up to five skills and qualities this person possesses.