xbenitaa261
xbenitaa261 xbenitaa261
  • 22-03-2021
  • Mathematics
contestada

I JUST NEED THE ANSWER!!!

I JUST NEED THE ANSWER class=

Respuesta :

asheladia7 asheladia7
  • 22-03-2021

Answer:

$10

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Decide between preterit or imperfect and write the form of the verb to complete the sentence. Laura _ (pasar) tiempo con su familia generalmente.
Using the following information, how much will you save compared to the original prices if you buy one T-shirt and one pair of sandals at the sale prices? A) $1
What is the result when you multiply the product of two nonzero numbers by the product of their reciprocals?
Which of the following has inelastic demand: O Movie tickets Ice cream O Televisions Bread​
what is mean by census​
What is the solution to the system of equations below? X+ 3y = 15 and 4x+2y= 30 O (6,3) O (3,6). O (7,-6) O (-6, 7)
Brianna bought snacks for her team's practice. She bought a bag of oranges for $2.63 and a 8-pack of juice bottles. The total cost before tax was $16.07. Write
What kind of reaction is represented by Fe + CuSO4 → Cu + FeSO4? A. A double-replacement reaction B. A decomposition reaction O C. A single-replacement reaction
Explain why Anne franks diary is an important historical document
find the slope of the line? (6,-2) and (2,0)