jadawayda63
jadawayda63 jadawayda63
  • 23-02-2021
  • Mathematics
contestada

Help please will give Brainliest if possible

Help please will give Brainliest if possible class=

Respuesta :

ffffffffffffhfff
ffffffffffffhfff ffffffffffffhfff
  • 23-02-2021

Answer:

Look below

Step-by-step explanation:

The answer would be (0,2) or (2,2)

Please mark me as brainliest

Answer Link
kyou110296
kyou110296 kyou110296
  • 23-02-2021

Answer:

1,3

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Almonds cost $15.50 for 6 pounds. Find the unit rate. Round to the nearest cent if necessary.
This verb means to separate a whole into its parts and then look more closely at those parts.
Use the Distributive property to multiply -8(10x + 4y + 1)
Poor dietary habits cause nutrition-related problems. Which one of the following is NOT an example?
Which of the following describes the location of the opposite of the number that R represents on this line?
When nick told gatsby that "you can't repeat the past," gatsby replied, "why of course you can!" do you agree with nick or gatsby? why?
Write a paragraph on choosing a career/7364429/ec496ef4?utm_source=registration
if a ball is thrown directly upward with a velocity of 40 ft/s, its height (in feet) after t seconds is represented by 40t-16t^2. what is the maximum height att
Write an alliterative sentence that include at least one onomatopoeia
Somebody please help me quickly. I don't understand. Please answer A, B, & C quickly. Thank you! P.S please show me how you got the answers