64020164 64020164 24-12-2020 Mathematics contestada Lisa bought 6 rainbow and balloon stickers for her little sister. The rainbow stickers cost 9 cents apiece and the balloon stickers cost 1 cent apiece. If Lisa spent exactly 46 cents, how many of each type of sticker did she buy? Please help me fast!!