ivoreecepda0821 ivoreecepda0821
  • 24-12-2020
  • Mathematics
contestada

helpmepleasethankyou:)

helpmepleasethankyou class=

Respuesta :

maddy837
maddy837 maddy837
  • 24-12-2020

Answer:

4 6-packs would cost $14.40

8 6-packs would cost $28.80

1 juice would cost $0.60

Answer Link

Otras preguntas

what major rivers have their headwaters in the rockies
how structures of the body relate to its functionsplz help!!!
what major rivers have their headwaters in the rockies
how many point of parallel sides does the trapezoid have
$199 MP3 player; 15% discount
what number is: a composite, has 4 factors and some of it's multiples are 44 & 88?
ed spent 35% of his time on roller coasters. if he was there for 8 hours, how much time did he spend on roller coasters
the second continental congress was similar to the first in the
Use the term "concentration" in a sentence about liquids that conveys its meaning. (9 points)
what is the difference between a autotroph and a heterotroph?