ewalto9765
ewalto9765 ewalto9765
  • 23-10-2020
  • Mathematics
contestada

please help me! I don’t understand!

Respuesta :

hello234567 hello234567
  • 23-10-2020

Answer:

there is no picture. post another one and I might try to explain. Wut is it about?

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

A 4-pound bag of carrots costs $1.28. What is the unit price? per pound Submit
Can someone please help me
What is the value of x? Enter your answer in the box. x =
polyatomic ion of (NH4)2O
what is fastest way to get from point a to point b, this is a quiz, i know the awnser, I will give brainliest to whoever gets it right
How long and often should on participate in strength training activities? 30-40 min, 2-3 times per week, with one day of rest between workouts 20-30 min, 2-3 ti
The Bourbons were followers of what politician?
How do u say “Are you hungry.” in Spanish
what type of goverment did antifederalists favor
7. The Fe+ ion present in acid mine drainage is colorless and surrounded 2 points by water molecules. If phenanthroline (Phe) is added, the solution turns orang