Seudónimo Seudónimo
  • 25-09-2016
  • Mathematics
contestada

Find the unit rate $1.2 for 8.2 ounces

Respuesta :

kawaiiangelgirl
kawaiiangelgirl kawaiiangelgirl
  • 25-09-2016
$0.68 because if you divide 8.2 by 1.2 you get 0.68
Answer Link

Otras preguntas

When listeners ask questions during a formal discussion, the presenter should
For this assignment you are supposed to put either Answer 1 Answer 2 or Answer 3 Will give brainliest to whoever answers first and gets it right!
0.3z=0.009 i need the awnser in decimal form and in fraction for please help ill give brainliest
Find the Volume please help​
Save Subm means “to change or to 1. The word improve."
4.3 List two types of capital.​
A construction worker transfers 6000000 J in a n 8 hour day of work. What is their average power output? just need a quick answer with the working, thanks
Help plz What different and similar between Rectangle and square
will give brainliest and five stars
Which is not an example of a protein? pasta yogurt Cheese fish