Seudónimo Seudónimo
  • 25-09-2020
  • Mathematics
contestada

Brainliest if you answer this

Brainliest if you answer this class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 25-09-2020

Answer:

-0.13

Step-by-step explanation:

Hope this helps

Answer Link
sarahraaish
sarahraaish sarahraaish
  • 25-09-2020

Answer:

-0.13

Step-by-step explanation:

-1/8 is equal to -0.125 so rounded -0.13 is correct

Answer Link

Otras preguntas

Plz help me this bambolzels me
help me with this question pls!?
Is "someone else asked me if my family ate dogs every day or only once in a while" is an example of a hyperbole
Samantha goes into a candy store with $6.00. She buys 9 peppermints for $0.25 each, and some sour candies. Each sour candy costs $0.35. Enter the maximum number
Fill in the blanks with the correct form of the appropriate verbs. abrir aprender asistir beber comer creer deber escribir recibir ¿Cómo son los sáb
find each unit price and decide which is a better buy (cheaper) Treated lumber $3.79 for an 8 foot board. or $6.18 for a 12 foot board?​
Find the volume of the figure: a cube with sides of length s with the biggest sphere that fits in it cut out.
27 hundredths x 10=? A) 27 tenths B) 27 thousandths C) 27 hundreds
You have been having trouble breathing so you go to the doctor to check out what important? He asked you to determine if you have been taking good care of your
Select the correct answer from the drop-down menu. Hector keep close tabs on his bank account. His account had a balance of -$22.80. The next day, he made a dep