qox0x0oxooxo7
qox0x0oxooxo7 qox0x0oxooxo7
  • 26-05-2020
  • Mathematics
contestada

Please help!!
File is attached.

10 pts for answer

Please help File is attached 10 pts for answer class=

Respuesta :

lilytom lilytom
  • 26-05-2020
There are 33 students in the class
Answer Link
Lpeebs
Lpeebs Lpeebs
  • 27-05-2020

Answer:

There are 33 students

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Owen paid $9.20 for 6 pencils and a pen. A pen cost twice as much as a pencil. (a) How much did a pencil cost? (b) How much did a pen cost? Can you help me w
C=p(1 + r). What is the final cost of a $40 item after an 8% tax is applied?
The fnp is seeing mr. smith a 78-year-old gentleman accompanied by his wife to the health clinic. his wife reports that he has been falling down, tripping and s
I WILL GIVE BRAINIEST TO THE FIRST PERSON TO ANSWER IT. Which transition phrase best introduces a comparison? A. At this time B. In brief C. In addition D
Dorothy works as a medicinal chemist in a pharmaceutical company. What could one of her assignments be
What are the three factors judges considering when setting bail?
Sickle–cell anemia is caused when a mutation results in the replacement of glutamate with valine. Which type of mutation is observed here?
Giselle pays $190 in advance on her account at the athletic club. Each time she uses the club, $10 is deducted from the account. Model the situation with a line
a family consumes 2.5 gallons of milk per week how many liters of milk do they need to buy for one week? hint 1L is 0.908 quart and 1 gallon is 4 quarts
please help...........................