angellegarcia92
angellegarcia92 angellegarcia92
  • 25-08-2016
  • Mathematics
contestada

$1.12 for 8.2 ounces

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 28-08-2016
what about it
what is the question


Answer Link
jelenako57605
jelenako57605 jelenako57605
  • 28-08-2016
$1.12 for 8.2 ounces means that u would pay around 0.12 per ounce but keep in mind u still have the .2 ounces.
Hope this helps!!
Answer Link

Otras preguntas

On a compass due east is a 1/4 turn clockwise from due north how many degrees are in a 1/4 turn
When two species interact and at least one of the species benefits, the interaction is called _____. symbiosis mutualism competition predation
Which presidential candidate did Jefferson support in 1808? A) John Adams B) James Madison C) Aaron Burr D) John Marshall
A standard light bulb emits light rays in _________ directions. A. parallel B. opposite C. perpendicular D. nearly all
Which word in the sentence, if any, should be followed by a colon? Your tasks are these clean your room, sweep the kitchen, and feed the dog. A.are B.these C.T
When a scientist takes a small part of a habitat and counts the population, then applies it to the entire habitat, he/she is practicing _____. indirect observat
Brandy solved 1/6 divided 5 by using a multiplication expression did she use
Which leader was responsible for heading up the Solidarity labor movement that achieved radical reforms in Poland during the early 1980s? Todor Zhivkov Erich Ho
The equality 6-2/3x
The loan period does not affect the total cost of the loan. true or false