kaitlynnviars
kaitlynnviars kaitlynnviars
  • 26-02-2020
  • Mathematics
contestada

Gas and oil costs = $1,750
Cost per mile = 9.5¢
Miles driven?​

Respuesta :

gabriel2755 gabriel2755
  • 27-02-2020

Answer: 166.25

Step-by-step explanation:

1750/0.095=166.25

(division)

Answer Link

Otras preguntas

Need help here ik this stuff is easy but I forgot
Trish bought 40 feet of fabric to quilts. The fabric cost $2.25 per foot, including sales tax. If Trish paid with a $100.00 bill, how much change should she hav
if you all need help in science let me know
JOJO QUESTION (SPOILERS FOR PART 5) When Giorno Giovanna is fighting Diavolo, Golden experience requiem power is what?
Find the value of each variable. If your answer is not an integer, write it in simplest radical form with the denominator rationalized.
what protect the contents of the nucleus
I need help on Part A and Part B pls!!! The first two photos are part A and the last photo is part B!!!
Which of the following is an example of a dogs phenotype? A. LI B. Long tail or short tail C. Breathes oxygen D. Eats food
A coke can that has been shaken and then opened
Evaporation is the process that causes dew to form. True or False