iyanamarie040408 iyanamarie040408
  • 23-10-2019
  • Mathematics
contestada

$3 for 5 jars of peaches

Respuesta :

bigbowgirl9
bigbowgirl9 bigbowgirl9
  • 23-10-2019

Step-by-step explanation:

if u want to solve further its

1 jar of peaches is 1.66 dollars

Answer Link
Husbandsv Husbandsv
  • 23-10-2019

Answer:

Step-by-step explanation:

$3/5jars = $.60 per jar

Answer Link

Otras preguntas

I need 4 kenning examples describing moms
Which sentence uses the underlined vocabulary wordincorrectly? A. His endeavor to get out of bed was not very successful. B. The fruit salad was a medley of col
which statement is true of the many parts if the biosphere
write each fraction number as a decimal 2 1/8
Which sentence uses the underlined vocabulary wordincorrectly? A. His endeavor to get out of bed was not very successful. B. The fruit salad was a medley of col
A car traveling 55.0 miles per hour. Convert this to meters per second.
you can create s specific type of charts only. true or false​
Which of these are advantages of lowering the activation energy? (2 Points) It allows chemicals to react that otherwise wouldn't it allows reactions to proceed
plz help me to solve this question....​
our grandparents where more .....than we are today.A)more carelessB)less wise C)less carefulD)more economicalnote : the comprehension talk about recycling in th