dakotaosvaldo dakotaosvaldo
  • 22-10-2019
  • Mathematics
contestada

Need help on this question

Need help on this question class=

Respuesta :

fideliab
fideliab fideliab
  • 22-10-2019
i believe the answer is D.
Answer Link

Otras preguntas

Mrs. Tremont has several ______ who love her science class.
which city replaced Athens as the center of Greek Culture
Why did Gandhi like to have the news media present during his public demonstrations
How did Martha Washington influence America ?
3. Christina goes to the market with $50. She buys one papaya for $20 and spends the rest of the money on bananas. Each banana costs $6. Write an inequality f
How many times does ​8/​3 ​​ go into ​2/​3​​?
what is x? 4(x+2)=4(x+2)
The following sentence is taken from a U.S. Bureau of Land Management publication. The sentence is discussing a new manual that the BLM published to set guideli
Florence wants to spend no more than $3 on onions. Will she be able to buy 2.5 pounds of onions? Explain. Onions cost $1.25 per pound. I know the answer, but I
Convert 1 over 8 to a fraction