bejaranobella07
bejaranobella07 bejaranobella07
  • 23-05-2019
  • Mathematics
contestada

I need help on IXL...

I need help on IXL class=

Respuesta :

LaSlatt LaSlatt
  • 23-05-2019

Answer:

489.52

Step-by-step explanation:

I simply multiplied 422 by .01 then again by .15 and I added the products of both problems to 422 to get my total cost which is 489.52

Answer Link

Otras preguntas

why is geography considered a science
Which word does not imply a negative meaning? A. Entity B. Patronize
what numbers comprise the counting numbers
Is there more than one universe that can be explained?
When is it NOT necessary for a person to wear sunscreen during a recreational activity? a. when it's cold outside b. when it's not a sunny day c. when the ac
Is As he listened to his colleague at work a fragment sentence?
What is 30=12m I need help
what is the expanded form of 845,450?
The nation in Europe that was the GREATEST obstacle to both German and Italian unification was __________. a. Russia b. Austria c. France d. Great Britain
If x-1/3=k and k=3 what is the value of x?