rgs13 rgs13
  • 23-01-2019
  • Mathematics
contestada

$12oz. divided by 2.29 whats unit price

Respuesta :

unicorns32
unicorns32 unicorns32
  • 23-01-2019

Answer:

I'm not entirely right, but I think it's 5.24.

Step-by-step explanation:

12/ (means division) 2.29 = 5.24017467249....

I think that's how you do it.

Let me know if it's right.

Answer Link

Otras preguntas

How do patients with ALS eventually succumb to the disease? respiratory failure heart attack cancer brain hemorrhage stroke
What is the algebraic expression for "the difference between seven times a number and three times that number"? 7 - 3x 7x - 3 7x - 3x
How to simplify 10P6/10P4
Which is an example of a building block that helps form DNA? cytosine polypeptide ribose uracil
How is the density of a substance calculated?
To save a new copy of an existing database, a user can open the original database and select ________ from the file tab.
Why were strong kings rare and central government generally missing under the feudal system
The variable Z is directly proportional to X, and inversely proportional to Y. When X is 10 and Y is 4, Z has the value 47.5. What is the value of Z when X = 1
What activities are FBLA-PBL members most likely to participate in? Check all that apply. business competitions political debates physical education challenges
What are effective strategies for developing complex essay topics?